Tělové másla se stávají stále větším hitem. A proč tomu tak je? V případě že se jedná o 100% tělové máslo, neobsahuje parabeny, barviva, parafín, silikony a je bez chemických přídavků a konzervantů. V takovém případě se jedná o zcela přírodní kosmetiku, která Vám nezpůsobí žádné potíže a můžete ji bez obav použít i pro své děti.

V dnešní době na Vaši pokožku působí spousta okolních vlivů, které ji vysušují. A nejen to, i pravidelné sprchování Vašemu tělu příliš nepřispívá. Kůže ztrácí na elasticitě, je vysušená a její rovnováha je narušena. Pak je potřeba obnovit její krásu, kvalitně ji vyživit a hydratovat.

O to se postarají tělová mléka a másla. Máslo je však oproti mléku hutnější konzistence, a proto dokáže Vaší pokožku vyživit ještě o něco více, než-li mléko. Základním prvkem bývá bambucké či kakaové máslo. Díky těmto přírodním produktům získávají másla na extra výživnosti. A to je skutečnost, ověřena mnohaletými zkušenostmi našich předků. Ti si tělová másla dokonce vyráběli sami za použití vlastních surovin, esenciálních olejů a šlehače. Samozřejmě i to je varianta pro Vás, pokud chcete mít jistotu 100% bio produktu. Tím si můžete i sami korigovat konzistenci takového tělového másla. Poku si ho přejete mít husté a výživné, přidáte více přírodního másla, pro tekutější a lépe roztíratelnou konzistenci stačí přidat přírodní olej či gel z Aloe Vera. Stejným způsobem si samozřejmě ovlivníte i vůni.

Pokud nejste zastánci domácích experimentů, na trhu je nepřeberné množství přírodních tělových mlék a másel. 

V sekci Tělová másla naleznete tyto produkty např. s přídavkem aloe vera, olivového oleje či granátového jablka. 

Pro milovníky čokolády zde máme i Bambucké máslo s čokoládou.

Za náš eshop doporučujeme Bambucké máslo 100% přírodní, od firmy TOPVET. Toto máslo můžete nanášet na celé tělo každý den, nejlépe po sprchování, kdy je pokožka nejvíce vysušená. Je vhodné i na obličej a dokonce i v případě citlivé pokožky nebo pokožky, která má sklony k začervenání a tvorbě ekzémů. Díky svému složení je vhodné i pro těhotné ženy a ženy po porodu, které trápí různé poškození kůže, jako např. strie. Při pravidelném nanášení můžete těmto rizikům předcházet.