Ulevte svému tělu i psychice. Dopřejte si uvolňující aromatickou olejovou masáž, která stimuluje proudění krve, zklidňuje nervový systém a povoluje napětí svalstva. Příjemné doteky v kombinaci s rozptylováním éterických olejů a jejich vtíráním do pokožky odblokovávají nepříjemné psychické  i fyzické stavy. Praktikujte vlastní aroma terapeutickou péči. Masírujte unavená nebo citlivá místa přírodními oleji.

K přípravě vlastní masážní směsi použijte 10 až 25 kapek vybraného esenciálního oleje  a smíchejte jej s 50-ti ml rostlinného oleje. Tam, kde je nutno dodržet nízké koncentrace, postačí 3-5 kapek esenciálního oleje do 50-ti ml základního oleje. Nebo se rovnou spolehněte na širokou nabídku hotových masážních olejů například masážní olej Relax, Neutrální, Jasmín, Růže,Devatero kvítí, které jsou vyrobeny na základě speciálně vyvinutých receptur. Představují kombinaci nejkvalitnějších rostlinných olejů a bio olejů lisovaných za studena se směsí vybraných éterických olejů.
 
SAUNOVÁNÍ
Vyzkoušejte kvality přírodních éterických olejů v sauně nejenom pro navození příjemné atmosféry. Pouhých 10-20 kapek provoní prostor sytou přírodou a povzbudí psychiku i očistné tělesné procesy. Póry v pokožce jsou vlivem saunování rozšířené a díky tomu přijímají přírodní éterické látky se zvýšenou intenzitou.
 
DŮLEŽITÉ
Čistě přírodní esenciální oleje působí již při nízké koncentraci. Vysoká koncentrace může vyvolat přirozenou alergickou reakci na kůži nebo způsobit bolest hlavy. Před masáží se doporučuje provést test snášenlivosti oleje v masážní směsi na předloktí.
Některé esenciální oleje nejsou vhodné pro těhotné ženy, vybírejte je pečlivě. Při problémech s krevním tlakem si pořizujte éterické oleje, které vaše potíže tlumí, ne podporují. Po masáži přípravky, které obsahují některé esenciální oleje, např. bergamot, litsea cubeba nebo pomeranč, se vyvarujte slunění, které může způsobit skvrny na kůži. Olej jalovce a santalové dřevo nejsou vhodné pro pacienty s ledvinovými obtížemi.