Lámete si hlavu nad vhodným dárkem pro muže? Máme pro Vás tip, který osloví každou věkovou kategorii.

Doporučujeme Vám velmi vkusně zabalený dárkový set EUNIKÉ FOR MAN. Touto sadou umožníte obdarovanému kompletní očistu (detoxikaci) celého těla. Vždyť co je lepšího než darovat kousek toho zdraví.

 

Základem tohoto pánského balíčku je Chlorella. Kdo jste o ní ještě neslyšel, jedná se o sladkovodní řasu známou již přes 200 let, která má blahodárné účinky především na imunitu a detox organismu. Je vhodná pro lidi různé věkové kategorie, od dětí až po důchodový věk. V tomto dárkovém setu Vám nyní nabízíme ucelený komplex toho jedinečného antioxidantu prostřednictvím tří přírodních doplňků stravy.

A abychom dárek přizpůsobili více mužům, jsou v něm obsaženy i další, ryze pánské složky, které muži jistě ocení.

 

 

 

Pro celkový detox těla je zde zastoupen Euniké silver, kde je obsažen mimo výše popsané Chlorelly také Šišák bajkalský. Ten má velmi příznivé účinky na nervový systém, nespavost, podráždění či deprese.

 

Pro posílení imunity je ve výrobku Euniké green kombinována Chlorella s betaglukany, které jsou velmi účinnými antioxidanty. Tento prostředek může užívat kdokoli, kdo je vystaven a fyzickému či emocionálnímu stresu, je také vhodný pro lidi s nachlazením, kožními problémy, astmatem, rakovinou, alergií.. Spektrum účinků betaglukanů je skutečně široké.

 

Třetím doplňkem stravy je Euniké blue, který je ryze mužským produktem. Jednak napomáhá ke snižování váhy. Ale především je také významným pomocníkem při problémech s mužskou plodností a má vliv i na podporu erekce.

 
Pokud bychom měli stručně shrnout účinky tohoto dárkového balíčku, pak bychom je popsali slovy očista - imunita - redukce váhy a potence.